zanaiya43
zanaiya43
26-08-2021
Mathematics
contestada
Can someone please help me
Respuesta :
Starxoxxxxxxx
Starxoxxxxxxx
27-08-2021
Answer:
(13,2)
plss mark me brainliesttt
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 67+ )
Otras preguntas
3 tons of sawdust cost $5,700.00. What is the price per pound? $
Once independence was declared the colonies implanted state governments True or false
Given the following coordinates complete the reflection transformation. A(1,−5) B(2,−2) C(5,−2) Transformation: Complete the double reflection over the lines y=
Which of the following shapes could be formed by taking a longitudinal section perpendicular to the base of a rectangular prism?
6. Dacă a + 2b = 18 şi b+3c=17, calculaţi 3a+8b+6c.
Use special right triangles to find the value of the variables no decimal answers
What set of factors determine the price of a product?(6th grade ss)
Which of the following is not true of Congress? The entire Senate is up for election at the end every 2 years. House Term is 2 years Promotion in the Senat
Match the example to the phrase it represents. 1. The IMH visitor cares for a child while the elderly parents rest. traumatic brain injury 2. The IMH visitor
Write the equation of the line that passes through the points (-1, 2) and (6, 3) in slope-intercept form.