rdwyer001
rdwyer001 rdwyer001
  • 30-01-2017
  • Mathematics
contestada

I am having trouble finding the answer to these questions. I need help please.

I am having trouble finding the answer to these questions I need help please class=
I am having trouble finding the answer to these questions I need help please class=
I am having trouble finding the answer to these questions I need help please class=
I am having trouble finding the answer to these questions I need help please class=
I am having trouble finding the answer to these questions I need help please class=

Respuesta :

Kanigel03
Kanigel03 Kanigel03
  • 30-01-2017
The answer would be 155/2
Answer Link
AnonymousGiantsFan
AnonymousGiantsFan AnonymousGiantsFan
  • 30-01-2017
First one would be: It cost $60

Answer Link

Otras preguntas

Plz help me with 2 I am really struggling with this
What do you call when a relation with each x value has one y value
Suppose that pollution in a neighborhood comes from two factories, with marginal benefit curves given by MB1 = 12 – P1 and MB2 = 8 – P2. The level of pollution
What are dolphins made/ what support structures do they have?
Which property is typical of an acid ? A. pH greater than 7 B. has a sour taste C. produces hydroxide ions D. turns litmus paper blue
how much room is needed to do static stretches
Which is a correctly written sentence, not a run-on? A. Our cousins are coming for a visit we plan on taking them to the zoo and the museums. B. Our backyar
Which of following is a measure of velocity? a) 30 seconds b)30 south c)30 meters/seconds d)30 meters/seconds,south
Which is a correctly written sentence, not a run-on? A. Our cousins are coming for a visit we plan on taking them to the zoo and the museums. B. Our backyar
Ivan has 6 times as many blue beads as red beads he has 49 red and blue beads in all how many blue beads does Ivan have