SpiffyK3
SpiffyK3 SpiffyK3
  • 28-04-2022
  • Mathematics
contestada

Question is in image below. ​

Question is in image below class=

Respuesta :

uwuelbozotimesratio1
uwuelbozotimesratio1 uwuelbozotimesratio1
  • 01-05-2022

Answer:

√99, 9.8 repeating, π2

Step-by-step explanation:

hope this helped!

Answer Link

Otras preguntas

Chicken costs $2.40 per pound, and beef costs $3.19 per pound. Answer each question and show your reasoning. What is the exact cost of 3 pounds of chicken?
hi can someone help me with math?: Evaluate the expression x + 12, if x = 4 options: 1. 18 2. 8 3. 16 4. 48
x =5 and z = 4 z2 - 2x
Can you explain what must have happened when the American public found out about this document?
Bob needs to tile his kitchen floor. Each tile is 12 inches by 12 inches. His kitchen is 11 feet by 13 feet. How many tiles will he need?
On January 1, 2018, Advanced Airline purchased a used airplane at a cost of $60,500,000. Advanced Airline expects the plane to remain useful for eight years (5,
4b. A cell phone plan costs $200 to start. Then there is a $50 charge each month. What is the total cost for x months? *
What is the measure of b in degrees?
Someone please please help help me please please
Each winter, monarch butterflies travel to central Mexico to wait for spring. This behavior is an example of A . estivation B . competition C . migration D . hi