pjacobs1737 pjacobs1737
  • 01-02-2022
  • Mathematics
contestada

Mrs.Elliot spent $51.52 on four pies. How much did each pie cost?

Respuesta :

skyemonettt skyemonettt
  • 01-02-2022
$12.88 for each pie.
Answer Link

Otras preguntas

Leo the rabbit hops 1 or 2 stairs how many different ways can he climb 10 stairs
What is the equation of a parabola with a vertex at (10,0) and a directrix x=-2?
Adam moved into an apartment complex. the rules of the complex prohibit unmarried men and women from living together in the same apartment. when adam's friend,
Find the product. 2 1/4⋅1 2/3 Write the answer as a mixed number.
Choose the correct standard usage for this sentence: "I like Cynthia _____."
If you lived in Germany in 1933
What were some similarities and differences between the founding of the new england colonies and the middle colonies?
Flying against the wind, a jet travels 4640 in 8 hours. flying with the wind, the same jet travels 9000 in 9 hours. what is the rate of the jet in still air and
martha needs to determine the density of gasoline she has determined the mass to be 1250g and the volume to be 1500ml what is the density of the gasoline
What did president Nixon believe about the American public in the 1970s