Ifgwgdhahsh Ifgwgdhahsh
  • 27-10-2021
  • Mathematics
contestada

A 6.4 oz tube of
toothpaste sells
for $2.49

Respuesta :

afseenkhandaker15 afseenkhandaker15
  • 03-11-2021

Answer:

8.2                                          

I hope this helped :)

Answer Link

Otras preguntas

craig went to the store yesterday. he bought a pack of ice cream for $0.98, bottle of soda for $1.19, and a lunchable for $4.89. How much money did he spend alt
In a living cell which process uses up atp
what is the answer to this?​
Helpppppppppppppppppppppp ASAP
For EF in triangle EFG, what is the corresponding segment in similar triangle HFG?
Effective treatments for disease is often target the underlying blank that causes the disease
For a recent evening at a small, old-fashioned movie theater, 35% of the moviegoers were female and 65% were male. There were two movies playing that evening. O
decrease 99kg by 5/11​
Help with my Nintendo DS please I now it’s not school related but I need it for my little sister
A car is moving at 25.5 m/s when it accelerates at 1.94 m/s^2 for 2.3 s. What is the car's final speed? (Keep in mind direction and round to 2 decimals)