riosaenz95 riosaenz95
  • 30-06-2021
  • Mathematics
contestada

helppppppppppppp plzzzzz

helppppppppppppp plzzzzz class=

Respuesta :

hui28
hui28 hui28
  • 30-06-2021

the answer is in the picture

Ver imagen hui28
Answer Link

Otras preguntas

A __________ refers to the preservation of natural areas through funding provided by an agreement in which a wealthy nation forgives part of the debt of a devel
At what point in the swing of the pendulum is the potential energy completely converted into Kinetic energy
One unit of platelets raises the platelet count which amount
A classroom globe has a diameter of 12 inches. What is the volume of the globe?
___ were paid to officials if smuggling was detected when shipping goods. A.Tariffs B.Bribes C.The French D.The governor E.The Spanish
Whoe receive presidential medal of freedom from obama?
Who is one who lives alone and seeks god through prayer silence and penance?
An 8-ounce bottle of lotion costs $4.50. What is the cost per ounce?
jane, andre, and marIA pick apples. andre picks three times as many pounds as maria. Jane picks two times as many pounds as andre. the total weight of apples is
A private investment partnership open only to wealthy individuals and institutions is a(n):