Jessica566 Jessica566
  • 27-01-2021
  • Mathematics
contestada

I will give brainliest

I will give brainliest class=

Respuesta :

AyrlzzBusiness
AyrlzzBusiness AyrlzzBusiness
  • 27-01-2021

Answer:

24 Units.

Step-by-step explanation:

Answer Link
joshuatodd
joshuatodd joshuatodd
  • 27-01-2021

Answer:

24

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How did the pioneers passing through Indian territory affect the native Americans
Standard green peppers cost 21p per 100g. Organic green peppers cost £1.38 per 375g. How much will 250g of each type of pepper cost?
Why do firms spend money and time to advertise?
Why is tin foil a good insulator
whats the slope of y=4x+6
I need described for 10th grade Health: Anorexia nervosa, Bulimia nervosa, and Binge eating disorder.
Which two values of x are roots of the polynomial below? x2 + 5x + 9
Claire had 3 packs of clay....she Divided the clay into equal portions for the students in her art class.  Each portion was 1/2 of a pack of clay. write a expre
What are the stages of the plant life cycle
A secretary can type 56 words per minute. how much time will she need to type a 4200-word report? A. 7hours 30 minutes B. 1hour 4 minutes C. 1hour 28 minutes D