djh1971 djh1971
  • 30-09-2020
  • Mathematics
contestada

Helppp plzz i will mark you the brainlest if you help :)

Helppp plzz i will mark you the brainlest if you help class=
Helppp plzz i will mark you the brainlest if you help class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 30-09-2020

Answer:

(5,2)

Step-by-step explanation:

5 how much to the right you will go and 2 is how much you would go up by.

(I don’t know if I explained it well but it makes sense to me)

Anyway hope it helps

Answer Link

Otras preguntas

The answer is the 3rd one.
Daniela oyó ese ruido. correct incorrect
Jordan was driving down a road and after 4 hours he had traveled 82 miles. At this speed, how many miles could Jordan travel in 14 hours?
Draw 3 rows with 2counters in each row.write a word problem that can be acted put using these counters.
what is the mostly likely reason Dante chose Virgil as his guide
Find and compare the unit prices. Which one is the better buy? 3 for $1.00 Or 10 for 3:00 Plz answer both parts ibe been really stuck on this one :)
The sovereignty of parliament to make laws in the colonies in "all cases whatsoever" was cited in a british law known as the
The pancake catching skill is best done above your head False True 2. When using the backhand throw, you place the index and middle fingers inside the frisbee.
The sophomore class sold a total of 700 adult and student tickets to the school play. adult tickets sold for $4.50 each, and student tickets cost $2.00 each. if
How do plants benefit from cellular respiration?