yyy34 yyy34
  • 29-09-2020
  • Mathematics
contestada

Randy bought 4 candy bars for 4.28 what is the cost per bar

Respuesta :

copelandmimica
copelandmimica copelandmimica
  • 29-09-2020

1.07 PER BAR                  4.28 DIVIDED BY 4

Answer Link
sammy2908
sammy2908 sammy2908
  • 29-09-2020

Answer:

$1.07

Step-by-step explanation:

4.28/4= 1.07

Answer Link

Otras preguntas

when did the last glacial maximum occur
how were the principles of islam reflected in the social structure of the arab empire
What part of speech is the word in italics? Shelly's beautiful dance #thoroughly# captivated the audience. Noun Verb Adverb Adjective
how to solve for 15+b=23 step by step
which side eventually won the british or the sepoys? help me guys please.. thank u!
In Richard Connell’s short story “The Most Dangerous Game,” does Zaroff give a fair chance to his human opponents in his hunting game?
What part of an atom determines its size
The process that produces a similar appearance among unrelated groups of organisms is A. coevolution. B. mass extinction. C. punctuated evolution. D. convergent
What multiplies to -8 and adds to -2
the speed of light is 3x10^8 meters per secound.The sun is approximately 230,000,000,000 meters from mars .How many secounds does it take for sunlight to reach