tunacarter tunacarter
  • 27-03-2020
  • Mathematics
contestada

A set of 3 pens costs $1.68. At that unit
price, how much would 10 pens cost?

Respuesta :

insane69 insane69
  • 27-03-2020
5 dollars and 60 cents
Answer Link
suheidyp87
suheidyp87 suheidyp87
  • 27-03-2020
5 dollars and 60 cents
Answer Link

Otras preguntas

CJ walks 8 miles in 3 hours, at what unit rate does he walk
How did the first portable camera affect the war effort
select all expressions equivalent​
pls help meeeeeeeeeeee!!
"I, the reverend Buddhist teacher Dharmasekhara, dedicated this statue of the bodhisattva Amoghapasat on the orders of His Majesty King Adityawarman, for the be
Question in picture please solve
what is a grievance included in the Declaration of Independence
find the measure of angle b ​
Tom has $5 more than Tammy and Tammy has $11 more than Harry. Together they have $45. How much does each have?
Working together, two secretaries can stuff the envelopes for a political fund-raising letter in 4 hours. Working alone, it takes the slower worker 6 hours long