ykharley ykharley
  • 29-03-2019
  • Mathematics
contestada

I need help ?!? What’s the answer

I need help Whats the answer class=

Respuesta :

Purplewormbussiness Purplewormbussiness
  • 29-03-2019

Answer:

$6.5

Step-by-step explanation:

you take the cost and divide it by the number of product and you have what one product would cost

Answer Link

Otras preguntas

MATH HELP PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Who is the head of the Department of Education in the state of Georgia?
Who led the Indian forces against Governor Harrison in the Battle of Tippecanoe?
1. Target area range is a survey of what lies about __________ seconds ahead of the vehicle. A. 5-10 B. 10-20 C. 20-30 D. 40-50
Which sentence best supports the idea that Ponyboy's hair was his "pride"
How is the region known as the "New York tri-state region" different from the region known as "the Muslim world?"
Three single-celled organisms can be pathogenic but some can also be edible
If Steve throws the football 50 meters In 3 seconds , what is the average speed (velocity) of the football .
Segun el video, ¿por que es importante la influencia de los padres?
What is the correct definition of a constituent? Not to be mistaken for constitution.