jsnmshx jsnmshx
  • 27-11-2018
  • Mathematics
contestada

Hellppppppp hellpppppp!!!?

Hellppppppp hellpppppp class=

Respuesta :

TheBreeze
TheBreeze TheBreeze
  • 27-11-2018

Essentially, all we have to do is divide 6.50 by 2:

6.50/2 = 3.25/1

You pay $3.25 for 1 loaf of bread.

Answer Link
wegnerkolmp2741o
wegnerkolmp2741o wegnerkolmp2741o
  • 27-11-2018

Answer:

$3.25 / loaf  

Step-by-step explanation:

$ 6.50/ 2 loaves

divide top and bottom by 2

$3.25/ loaf


Answer Link

Otras preguntas

HOW TO WRITE A THESIS ON PUBLIC SERVICE?
Swathi and rajniin the ratio 5: 6. at the end of 7 months swati withdraws her capital. if they receive the profit in the ratio 5:9, find how long was rajini's c
1. Identify the shape shown.
You seem to be. Late all the time. It's like you don't care about your work. It's that an observation or a judgements
Izabelle purchased 5.5 pounds of apples at the total cost of $ 28.60 . If she purchases 8.4 pounds of apples at this store, how much would it cost? It would cos
Solve for x. Round to the nearest hundredth. X = 12 2 X
.........................................
How many moles of oxygen are present in 14 grams of Na2SO4?
Joe and Jessie are married and have one dependent child, Lizzie. Lizzie is currently in college at State University. Joe works as a design engineer for a manufa
QUESTION 2 (Start on a new page.) hold Block A, which is at rest on a horizontal rough surface, is used as an anchor block B, with a mass of 56 kg, in the air a