somerandomadult
somerandomadult somerandomadult
  • 29-03-2022
  • Mathematics
contestada

‼️‼️I need help, please show work

I need help please show work class=

Respuesta :

reallysmartbigbrain
reallysmartbigbrain reallysmartbigbrain
  • 31-03-2022

Answer:

126.75

Step-by-step explanation:

Multiply 6.5 times 19.5. I'm not sure if I'm right but I hope this helps.

Answer Link

Otras preguntas

Family privacy is not a major issue in home design. true or false
What is the main job of the Office of Management and Budget? A. prepare Congressional appropriation bills B. create the federal budget C. coordinate Congress
What Italian island is located south of the mainland? a. Sicily b. Sardinia c. Corsica d. Monaco
Write 3.617 correct to 2 decimal places
Which of the following goods needed a royal stamp? Select the best answer from the choices provided. tea chests glass sugar colonial money
Find both unit rates. $8.40 for 8 ice-cream cones A. $0.95 per cone and 1.05 cones per dollar B. $1.05 per cone and 0.95 cones per dollar C. $2.10 per cone
Hopkins's use of "seared," "bleared," and "smeared" is an example of A. assonance. B. metaphor. C. simile. D. alliteration.
A good feeling, a sense of mental buoyancy, is called A. euthanasia. B. eulogy. C. euphoria. D. euphony.
Find both unit rates. $8.40 for 8 ice-cream cones A. $0.95 per cone and 1.05 cones per dollar B. $1.05 per cone and 0.95 cones per dollar C. $2.10 per cone
If a vertical line can intersect the graph of a relation more than once, the relation is not a function. (Points : 5) True False