gabriellemerrell15
gabriellemerrell15 gabriellemerrell15
  • 31-03-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE PLEASE ANSWER THIS WILL GIVE BRAINLY

PLEASE PLEASE ANSWER THIS WILL GIVE BRAINLY class=

Respuesta :

EmsKayy
EmsKayy EmsKayy
  • 31-03-2021
I think the answer is B but I’m not sure. If it’s wrong, so sorry.
Answer Link

Otras preguntas

What is one way in which the poem “the Jelly-fish” by Marianne Moore embodies Ezra Pounds rules of imagism
A moving company charges $100 for up to, and including, 1.5 hours of labor. After 1.5 hours, the cost goes up to $150 for up to, and including, 3 hours of labor
A 9-kilogram bag of cement costs $15.39. What is the unit price?
Taryn and Alastair both mow lawns. Each charges a flat fee to mow a lawn. The table shows the number of lawns mowed in the past week, the time spent mowing lawn
The force stretching the D string on a certain guitar is 125 N. The strings linear mass density is 0.004 Kg/m. What is the speed of waves on the string?
Rational Functions 16m^2———-24m^7(Simplify)
Which of the following is NOT cited by Kennedy as a proper motivation for Americans' actions?
2. A mobile -4C charge, initially at rest, is located 3.5m away from a fixed, stationary charge of value+250C. Determine the change in potential energy when the
3(7/5x + 4) - 2(3/2 - 5/4x)
Aaden signed up for a streaming music service where there's a fixed cost for monthly membership and a cost per song downloaded. His total cost per month is give