liaxcc liaxcc
  • 30-11-2020
  • Mathematics
contestada

Find the unit price for
$3.78 for a 6-pack

Respuesta :

ds284233
ds284233 ds284233
  • 30-11-2020

Answer:

3.72 answer is your answer

Answer Link

Otras preguntas

What was the main reason that Jamestown was founded
explain how you can rename 5400 as hundreds include a quick picture or a place value chart in your explanation
Consider a tree of heigh y meters. Use the model above to find an expression for the approximate number of leaves on the tree. Give your answer in terms of y. P
Which laws protect people against criminal liability while they attempt to help another person during a crisis
What is the universal theme of "Like the Sun"? A. peace B. truth C. loyalty D. conflict
Write three ratios are equivalent to one given the ratio of right handed students to left handed students is 18:4
What are your interest and passion
What is the square root of 52 simplified?
EASY QUESTION if a human skull becam fossilised what fossile whould it be
???? ????? Answer ???